Політехніка – співорганізатор Міжнародної інтернет-конференції «Еволюція уявлень в архітектурній і художній освіті»

19 жовтня 2020, 17:25
Інститут архітектури та дизайну Львівської політехніки

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, Національний університет «Львівська політехніка», Університет «Люблінська Політехніка» (м. Люблін, Польща) та інші організатори запрошують взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Еволюція уявлень в архітектурній і художній освіті: погляд в майбутнє», яка відбудеться 16–17 листопада 2020 року в Харкові.

Напрями роботи конференції:

1. Основні проблеми архітектурної освіти країн Центральної та Східної Європи
  2. Сучасні світові тенденції розвиту архітектурної освіти
  3. Новітні уявлення, підходи та методи організації і розвитку сучасної архітектурної освіти в Україні та Європі
  4. Роль інформаційних та комп’ютерних технологій у сучасній архітектурній освіті

Крайній термін подання заявок і матеріалів – 6 листопада 2020 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції488.86 KB