![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/02/11/illustrations/2b7de2c0-6085-4ca3-a537-a72b43989eaet.jpg?itok=9lVjprXT×tamp=1581419172)
Завідувачка відділу докторантури та аспірантури Олена Мукан і докторантка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Вікторія Харчук з Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» побували у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.
Там представниці Університету взяли участь у сесії спільного викладання та регіональній конференції у рамках проєкту з розвитку потенціалу вищої Erasmus + «Structuring Cooperation in Doctoral Research, Transferable Skills Training, and Academic Writing instruction in Ukraine’s regions» DocHub.
Зокрема, Олена Мукан презентувала досвід Львівської політехніки щодо підготовки до акредитації phd-програм та взяла активну участь в обговоренні питання підвищення якості викладання на таких програмах.
Сесія спільного викладання була присвячена розвитку універсальних навичок аспірантів. Докторантка кафедри ММП Вікторія Харчук презентувала лекцію для аспірантів з дисципліни «Career management» за темою «Сareer exploration report», а також поділилась результатами пілотування зазначеного курсу у Львівській політехніці.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/02/11/gallery/img_1413.jpeg?itok=NIkXKrAl×tamp=1581419172)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/02/11/gallery/img_5075.jpeg?itok=ohPAws_7×tamp=1581419172)