Працівники Центру інноваційних освітніх технологій зустрілися з освітянами Кам’янка-Бузького району

3 лютого 2020, 14:08
ЦІОТ Львівської політехніки

30 січня 2020 року Центр інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка» презентував свою роботу та курси для педагогічних працівників у Кам’янка-Бузькому районі. Маргарита Носкова й Олександр Захар’яш мали можливість виступити перед керівниками закладів загальної середньої освіти району, а потім перед педагогічним колективом Добротвірської ЗОШ.

Зустріч була насиченою. Розповідали гості, зокрема, про досвід впровадження інноваційних технологій, курси, тренінги та семінари за програмами підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Обговорили проблемні питання сучасного професійного розвитку педагогів.

Також презентували можливості навчання в Університеті, а саме на педагогічних спеціальностях в Інституті права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.