Працівники Науково-технічної бібліотеки беруть участь у дистанційному тренінгу щодо використання АБІС Koha

9 липня 2020, 10:17
Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки

Українська бібліотечна асоціація через пандемію перенесла другий тренінг для бібліотекарів переміщених університетів «АБІС Koha та створення електронного каталогу в бібліотеках закладів вищої освіти» в дистанційний режим. Упродовж 5 днів учасники навчатимуться застосовувати концептуальну модель IFLA Library Reference Model, RDA – Resource Description and Access, MARC21 для бібліографічних даних, і все це – в АБІС Koha.

Тренінг проходить у межах проєкту «Розвиток бібліотек переміщених університетів як центрів підтримки освітнього та наукового процесів» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Участь у заході беруть працівники Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Шуберт та Ольга Завалій.