Працівники Науково-технічної бібліотеки дослідили статистику публікацій науковців Університету в журналах відкритого доступу

23 жовтня 2020, 13:06
Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки

З нагоди Міжнародного тижня відкритого доступу працівники Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки дослідили статистику публікацій науковців Університету в Scopus та Web of Science, а саме – в журналах відкритого доступу. Вона свідчить, що вчені Львівської політехніки все частіше обирають журнали відкритого доступу для публікації результатів своїх досліджень.

З кожним роком спостерігають стрімке зростання кількості Open Access публікацій львівських політехніків. Станом на жовтень 2020 року в Scopus загалом проіндексовано 1215 (15% від усіх публікацій) таких досліджень, а у Web of Science – 1088 (16% від усіх публікацій).

На користь відкритої науки говорить і той факт, що, порівняно із 2012 роком, кількість Open Access публікацій науковців Львівської політехніки у 2019 році зросла майже в 10 разів у Scopus та в 16 разів у WoS.

Левова частка публікацій у відкритому доступі припадає на дослідження у сфері природничих та технічних наук.

Докладніші дані – у фотогалереї.