5 листопада 2020, 15:02
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/11/03/illustrations/iesk-mainimg-70.png?itok=dNv7ahNl×tamp=1604410160)
ПрАТ «Львівобленерго» – успішна компанія, яка динамічно розвивається, лідер на ринку енергетичних послуг, один з найпотужніших роботодавців на теренах Львівської області, запрошує цілеспрямованих, активних студентів старших курсів та випускників енергетичного напряму на роботу.
Компанія пропонує:
- офіційне працевлаштування;
- можливість професійного та кар’єрного зростання;
- безпечні умови праці;
- стабільний дохід та соціальні гарантії.