Представниця ІГСН здобула ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з політології

7 квітня 2020, 14:16
Кафедра ПМВ Львівської політехніки

2 квітня 2020 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології.

Захід, зважаючи на карантин, відбувався у дистанційній формі у відеоформаті. Участь у підсумковій конференції як член галузевої конкурсної комісії взяв професор кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» Микола Бучин, а також студентка спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Інституту гуманітарних та соціальних наук Христина Калинчук. Вона стала фіналісткою конкурсу з науковою роботою «Технічні кандидати як суб’єкти виборчого процесу» (науковий керівник – професор кафедри ПМВ Микола Бучин).

За результатами підсумкової конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології Христина Калинчук здобула ІІ місце.