Представниця ІСТР Львівської політехніки виграла ґрант мобільності програми Балтійського університету

8 січня 2020, 14:35
ІСТР Львівської політехніки

Асистентка кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка», к.т.н. Марія Руда виграла ґрант мобільності програми Балтійського університету 2019 року.

У межах дослідження Марія Руда планує відвідати Міжнародний державний екологічний інститут імені А. Сахарова Білоруського державного університету навесні 2020 року. Мета проєкту докторки – вивчити екологічний стан складних ландшафтних систем вододілів у регіоні Балтійського моря, зосередившись на Україні та Білорусі. Одна з цілей проєкту – визначити показники сталого розвитку на основі вивчення складних ландшафтних систем в обох країнах.

Робота буде міждисциплінарною – у ній братимуть участь експерти з питань захисту довкілля. Залучать соціологів, економістів, а також фахівців у галузі сталого розвитку.