Представник Львівської політехніки взяв участь у першому Всеукраїнському Форумі рад молодих учених

1 жовтня 2020, 12:36
За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України

29 вересня 2020 року відбувся перший Всеукраїнський Форум рад молодих учених, організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. У відкритті Форуму взяв участь заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук.

Метою заходу є створення платформи для співпраці молодих вчених, налагодження діалогу між радами молодих вчених, органами влади та громадськості.

Понад 500 учасників у режимі онлайн обговорювали:

• цілі створення рад молодих учених;
  • механізм об’єднання молодих учених у закладах вищої освіти, наукових установах, а також в областях та містах;
  • проблеми взаємодії з органами влади та громадськими організаціями;
  • можливості закордонного досвіду діяльності об’єднань молодих вчених тощо.

Від Наукового товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка» участь у Форумі взяв доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Олександр Березко. У своєму виступі він розповів про OpenScience та представив досвід Eurodoc щодо пропаганди цього руху.

Всеукраїнський Форум став новою сходинкою на шляху до створення міцної національної мережі рад молодих учених, а також всебічної підтримки та промоції діяльності молодих науковців України.