Представник Університету ввійшов до складу робочої групи для розроблення концепції розвитку Дрогобицької солеварні

25 травня 2020, 12:04
За матеріалами сайту ЛОДА

20 травня 2020 року у Львівській обласній державній адміністрації вирішили створити робочу групу, яка має розробити сучасну концепцію розвитку Дрогобицької солеварні. До неї увійдуть ті люди, для яких доля солеварні небайдужа, і вони вже довели це реальними діями.

Очолить робочу групу заступник голови ЛОДА Юрій Холод, а її учасниками стануть: т.в.о. директорки департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації Оксана Ткачук, керівниця відділу збереження культурної спадщини Ганна Харун, координатор розробки просторової концепції розвитку солеварні, львівський архітектор, викладач Національного університету «Львівська політехніка» Василь Петрик, інші знані особи.

Під час зустрічі Василь Петрик запропонував надати землям, які належать солеварні, статус історико-культурної території. Представник Львівської політехніки зазначив, що цільове призначення гарантуватиме об’єкту якісний розвиток і вбереже його від агресивної забудови.