Представників Західного регіону України запрошують на вебінари «Енергоаудит та енергоменеджмент у лікарнях»

22 травня 2020, 17:19
Організатори заходу

Деканат післядипломної освіти Інституту адміністрування та післядипломної освіти, кафедра електроенергетики та систем управління Інституту енергетики та систем керування і кафедра теплогазопостачання і вентиляції Інституту  будівництва та інженерних систем Львівської політехніки організовують вебінари «Енергоаудит та енергоменеджмент у лікарнях». Заходи відбудуться в рамках реалізації проєкту «Енергоефективність у громадах II», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини.

До участі запрошують таких представників Західного регіону України (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Чернівецька області):

• енергоменеджерів(-ок), які працюють у міських/міського підпорядкування медичних закладах;
  • представників(-ць) органів місцевого самоврядування міст, які дотичні до тепло- та електропостачання медичних закладів;
  • представників Міністерства розвитку громад та територій України, а також Державної агенції з енергоефективності та енергозбереження України.

Тематика тренінгів охоплюватиме коло теоретичних та практичних занять з таких питань:

• основи енергетичного менеджменту та планування енерговикористання;
  • енергетичний аудит та енергетичний баланс закладів охорони здоров’я;
  • розроблення проєктів з енергоефективності та їх подальше впровадження у муніципальних будівлях;
  • пошук джерел фінансування проєктів з енергоефективності у муніципальних будівлях, у закладах охорони здоров’я зокрема;
  • використання відновлюваних джерел енергії у закладах охорони здоров’я.

Учасники також ознайомляться з прикладами впровадження заходів з енергозбереження у будівлях закладів охорони здоров’я.

У межах 5-тиденного вебінару заплановано 4 години онлайн-сесій щодня. Вебінари проводитимуть досвідчені енергоаудитори, які поділяться власним досвідом та нададуть учасникам короткі практичні завдання для самостійної роботи з можливістю їхнього подальшого оцінювання.

Графік проведення (усі вебінари ідентичні)

1. Вебінар № 1, 01.06–05.06.2020 (заявки необхідно подати включно до 27.05.2020 р.)
  2. Вебінар № 2, 09.06–13.06.2020 (заявки необхідно подати включно до 02.06.2020 р.)
  3. Вебінар № 3, 15.06–19.06.2020 (заявки необхідно подати включно до 05.06.2020 р.)
  4. Вебінар № 4, 22.06–26.06.2020 (заявки необхідно подати включно до 12.06.2020 р.)

Участь у вебінарах безкоштовна. Кількість місць обмежена. Відбір учасників – на конкурсній основі. Учасникам буде надано безкоштовне програмне забезпечення для участі у вебінарі, а також по закінченню навчання надіслано комплект інформаційних матеріалів проєкту. Після завершення вебінару учасники отримають сертифікати.

Для подання заявки потрібно заповнити електронну форму або зв’язатися з координаторами заходу від Національного університету «Львівська політехніка» за контактами:

Наталя Улич (Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська область), тел.: +380500275501;

Наталя Задирака (Закарпатська, Рівненська, Чернівецька, Львівська область), тел.: +380500275506;

e-mail: dpo@lpnu.ua.

Вебінари відбуватимуться дистанційно на базі програми Microsoft Teams.