Представники кафедри ПЕЕТ – вчергове серед переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт з підприємництва

31 серпня 2020, 09:54
Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» було проведено у червні 2020 року на базі кафедри підприємництва і торгівлі Одеського національного політехнічного університету. На конкурс надіслано 146 робіт освітнього ступеню «магістр» та 23 роботи освітнього ступеня «бакалавр» із 54 закладів вищої освіти з 24 міст усіх регіонів України.

За підсумками оцінювання конкурсною комісією актуальності, змістовності та якісного рівня виконання дипломних робіт дипломом ІІ ступеня відзначено магістерську роботу студентки Каріни Секрет на тему «Дослідження фінансових витрат та вигод від реалізації бізнес-процесів HR-відділу на прикладі ТзОВ «Термоюніон» (науковий керівник – професор кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Ростислав Слав’юк).

Грамотами в окремих номінаціях відзначено також дипломні роботи магістрів:

• Катерини Прокіпець, «Дослідження та удосконалення системи мотивації працівників ПП «Галтехбуд+» (науковий керівник – доцент кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Тетяна Данько) – переможець у номінації «За високий рівень теоретичного обґрунтування досліджуваної проблеми»;
  • Дмитро Гошко, «Дослідження та удосконалення експедиційно-збутової діяльності ТзОВ «Ламела» (науковий керівник – доцент кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Надія Яворська) – переможець у номінації «За високий рівень висвітлення спеціалізації досліджуваного об’єкта».