Представники кафедри ЗМД – вчергове серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

27 квітня 2020, 14:31
Кафедра ЗМД Львівської політехніки

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 р. № 1271 на базі Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Загалом для участі в Конкурсі подано 59 наукових робіт із 35 закладів вищої освіти з Києва, Одеси, Дніпра, Харкова, Полтави, Тернополя, Львова, Сум, Миколаєва, Івано-Франківська, Вінниці, Житомира, Умані, Маріуполя, Кременчука та інших міст.

Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 12.03.2020 р. № 22.1/10-713 «Щодо проведення інтелектуальних студентських заходів» галузевою конкурсною комісією ухвалено рішення про підведення підсумків цього Конкурсу за результатами першого етапу ІІ туру.

За підсумками Конкурсу перемоги здобули й студенти кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка»:

• дипломом ІІ ступеня нагороджена Лілія Смерека з науковою роботою «Диверсифікація зовнішньоекономічної діяльності підприємств вітчизняного килимового ринку» (науковий керівник – д.е.н., професор Ольга Мельник);
  • диплом ІІІ ступеня одержав Назар Скибінський із науковою роботою «Поєднання потенціалу Львівської та Миколаївської областей у розвитку в’їзного туризму» (науковий керівник – к.е.н., доцент Володимир Жежуха).