![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/11/16/illustrations/tsus-mem-2020-1t.jpg?itok=4iTcafnE×tamp=1605518247)
Назар Подольчак, очільник Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», та Світлана Семчишин, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях, підписали Меморандум про співпрацю.
Метою Меморандуму є співпраця у сфері розроблення та впровадження інноваційних механізмів, спрямованих на запобігання, виявлення і недопущення порушення прав та свобод людини і громадянина, розвиток та поглиблення цифрової компетенції громадян для забезпечення їхньої готовності до використання цифрових можливостей, а також подолання супутніх ризиків.
Сторони мають велике сподівання, що ця робота стане не тільки майданчиком спільного розвитку, а й буде спрямована на створення переваг, оскільки цифрові технології сьогодні стають інструментами для досягнення цілей, що пов’язані з різними сферами життєдіяльності людини та країни загалом.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/11/16/gallery/tsus-mem-2020-1.jpg?itok=owFs5j4R×tamp=1605518247)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/11/16/gallery/tsus-mem-2020-2.jpg?itok=xcQgciSB×tamp=1605518247)