Представники Tech StartUp School та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини підписали Меморандум про співпрацю

16 листопада 2020, 11:17
Tech StartUp School Львівської політехніки

Назар Подольчак, очільник Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», та Світлана Семчишин, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях, підписали Меморандум про співпрацю.

Метою Меморандуму є співпраця у сфері розроблення та впровадження інноваційних механізмів, спрямованих на запобігання, виявлення і недопущення порушення прав та свобод людини і громадянина, розвиток та поглиблення цифрової компетенції громадян для забезпечення їхньої готовності до використання цифрових можливостей, а також подолання супутніх ризиків.

Сторони мають велике сподівання, що ця робота стане не тільки майданчиком спільного розвитку, а й буде спрямована на створення переваг, оскільки цифрові технології сьогодні стають інструментами для досягнення цілей, що пов’язані з різними сферами життєдіяльності людини та країни загалом.