Представники Технологічного коледжу взяли участь у фестивалі «Наукові пікніки: Вакцина здорового глузду»

7 жовтня 2020, 10:46
Технологічний коледж Львівської політехніки

4 жовтня у рамках унікального освітнього простору Lviv Open Lab на площі перед Центром Довженка відбувся фестиваль «Наукові пікніки: Вакцина здорового глузду».

Цього року представниками Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» на святі науки були Наталя Бойко, заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи, і Володимир Панамар, студент групи КІ-43 відділення комп’ютерних технологій.

Володимир продемонстрував відвідувачам заходу розробки студентів коледжу:

• металошукач (автор – студент Максим Паньків, керівник Тарас Мандзевич),
  • ігрову систему «Брейн-Ринг» (автор – студент Віталій Палка, керівник Володимир Колосов),
  • демонстраційний макет для ілюстрації принципу динамічної індикації (автор – студент Любомир Кирейто, керівник Тарас Мандзевич).