Професор Ірина Фаріон прочитала лекцію з проблем правопису для колективу катедри внутрішньої медицини № 1 ЛНМУ

17 лютого 2020, 10:24
Кафедра УМ Львівської політехніки

Мала щастя нещодавно і лікуватися, і водночас попрацювати на катедрі внутрішньої медицини № 1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Доля звела з унікальним лікарем, професором, завідувачем зазначеної катедри, онуком знаменитого Михайла Гаврилка Орестом Остаповичем Абрагамовичем. Так захотіло моє втомлене серце. Коли ідеш коридором лікарні, а на тебе зі стін споглядають світлини Степана Бандери та Андрія Мельника, то розумієш, що тут лікують не тільки серце, але й душу та ще й формують національний світогляд. А ще коли запрошують для колективу катедри прочитати лекцію з проблем нашого правопису, то розумієш, що ми нездоланні.

Дякую, високопрофесійні і шановні лікарі. Вашу б спрагу до нашої мови хоч би частині хворого на НЕСВІДОМІСТЬ суспільства. Я оздоровилася поважно. І, завдяки Вам, Оресте Остаповичу, готова, як все, до бою...

Ірина Фаріон