Професор із Ґданського університету прочитав лекцію для студентів кафедри політології та міжнародних відносин

2 березня 2020, 11:58
Кафедра ПМВ Львівської політехніки

На кафедрі політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» на науковому стажуванні викладачі Ґданського університету, зокрема Тадеуш Дмочовський (Prof. dr hab. Tadeusz Dmochowski – декан факультету соціальних наук Ґданського університету), Ярослав Ноконь (Prof. dr hab. Jarosław Nocoń – директор Інституту політичних наук Ґданського університету), Пьотр Нівінський (Prof. dr hab. Piotr Niwiński – завідувач кафедри безпекових студій Гданського університету), Анджей Гасьровський (prof. dr hab. Andrzej Gąsiorowski).

Іноземні викладачі читають лекції для студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», беруть участь у наукових семінарах кафедри, наукових конференціях, круглих столах, спілкуються зі студентами. Зокрема, 27 лютого 2020 року професор Ярослав Ноконь прочитав лекцію на тему «Еволюція політичної науки в сучасній Польщі».

Польський дослідник наголосив, що сьогодні є важливим поширення політичних знань серед студентської молоді, адже вивчення політології у вищих навчальних закладах є базовим у засвоєнні систематизованих знань про демократію. Важливо, щоб студенти відчули себе повноцінними громадянами, творцями справжньої демократії, мали активну громадянську позицію.