Професор Микола Бевз – один зі спікерів відкритої панельної дискусії «Нове життя архітектурних пам’яток»

8 вересня 2020, 11:03
Центр архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова Вежа»

Центр архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова Вежа» запрошує на відкриту панельну дискусію «Нове життя архітектурних пам’яток», яка відбудеться 9 вересня 2020 року на терасі Порохової вежі (вул. Підвальна, 4).

Говоритимуть про:

• «Трансформацію архітектурних пам’яток»;
  • «Адаптацію під нові функції»;
  • «Де закінчується дизайн і починається історична містифікація».

Один зі спікерів дискусії – Микола Бевз, професор, доктор архітектури, завідувач кафедри архітектури та реставрації Національного університету «Львівська політехніка», заслужений архітектор України, керівник української групи дослідників в польсько-українському проєкті «Пошук, ідентифікація та наукове вивчення катедри Богородиці зведеної королем Данилом Романовичем в Холмі».