![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/11/18/illustrations/pmv-astr-2020t.jpg?itok=9iYVDWwa×tamp=1605708027)
З 1 жовтня до 30 грудня 2020 року на кафедрі політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» в рамках Програми Visiting professor працюватиме професорка Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Польща) Тереса Ева Астрамовіч-Лейк.
Пані Тереса успішно здійснює наукове керівництво магістерськими кваліфікаційними роботами студентів освітньої програми «Міжнародні відносини» спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», бере участь у наукових заходах кафедри, консультує викладачів і студентів, адже обмін досвідом із представниками зарубіжних вишів є важливим для підготовки сучасних фахівців, а також для ознайомлення студентів та працівників Університету з результатами передових наукових досліджень.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/11/18/gallery/pmv-astr-2020.jpg?itok=du734HCh×tamp=1605708027)