Проєкт «До вершин з Roshen» у Львівській політехніці продовжує діяти задля підвищення якості освіти

22 вересня 2020, 09:17
Корпорація Roshen

Проєкт «До вершин з Roshen», який стартував у 2019 році на базі Національного університету «Львівська політехніка», продовжує працювати задля підвищення якості освіти відповідно до вимог сучасного ринку.

З початку навчального року студенти та викладачі Університету вже розпочали заняття у 5 нових лабораторіях, які було відремонтовано та облаштовано сучасним обладнанням за підтримки кондитерської корпорації Roshen.

У рамках проєкту «До вершин з Roshen» його учасники:

• спільно приймають участь у наукових та інноваційних проєктах;
  • створюють навчально-наукові об’єкти;
  • заохочують студентів до участі у науковій діяльності через стипендіальні програми;
  • заохочують науково-викладацький склад до отримання найновіших знань та представлення української наукової спільноти у міжнародному науковому середовищі;
  • проводять заходи для інформування студентів про сучасні тренди, вимоги та виклики бізнесу;
  • покращують матеріально-технічну базу кафедр Інституту хімії та хімічних технологій.

Проєкт «До вершин Roshen» розраховано на довготривалий період, і партнери мають наміри й надалі підтримувати й заохочувати викладачів та студентів на шляху до забезпечення сприятливих умов до створення інновацій у національному освітньому процесі.