Проєктний офіс Університету інформує про актуальну пропозицію програми «Горизонт 2020» у галузі хімічних речовин

17 червня 2020, 15:39
Проєктний офіс Львівської політехніки

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» інформує про актуальну пропозицію Chemicals: intelligence, detection, forensics (Хімічні речовини: пошук, виявлення, криміналістика) від Рамкової програми ЄС із досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Дослідження мають передбачати інновації в частині захисту суспільства від стихійних катастроф (пов’язані з кліматом, землетруси та вулканічні процеси, космічні погодні явища, виробничі катастрофи тощо), а також у питаннях боротьби та запобіганню злочинності (включаючи кіберзлочинність), покращення прикордонної та зовнішньої безпеки.

Пропозиції повинні стосуватися одного з таких аспектів:

• вдосконалення знань про небезпечні хімічні речовини та їхні поєднання;
  • підвищення ефективності допоміжних методів та прийомів, а також комбінацій технологій, які застосовують для боротьби суспільства зі злочинністю та тероризмом;
  • внесок у покращення громадської безпеки;
  • посилення практики у сфері антитерористичної діяльності в створенні, оцінці та виборі нових інструментів і технологій через надійні плани управління;
  • поліпшення навчання правоохоронців у цій галузі та співпраця на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Дедлайн: 27 серпня 2020 року.