Проєктний офіс Університету підготував інструкцію для отримання кваліфікованого електронного підпису

1 червня 2020, 16:20
Проєктний офіс Львівської політехніки

Зі стартом конкурсів Національного фонду досліджень України для наукових і науково-технічних проєктів «Наука для безпеки людини та суспільства» та «Підтримка досліджень провідних та молодих учених» актуальним для науковців Національного університету «Львівська політехніка» стало питання про одержання кваліфікованого електронного підпису, адже його наявність дає змогу науковцям подавати свої проєкти для отримання фінансування.

Проєктний офіс Львівської політехніки підготував покрокову інструкцію для формування кваліфікованого електронного підпису, що стане в пригоді не тільки науково-педагогічним та науковим працівникам, аспірантам і докторантам, які планують подавати свої проєктні пропозиції до Національного фонду досліджень України, а й буде корисною для тих, хто економить час та ресурси, витрачені на документообіг як всередині організації, так і з контрагентами.

Кваліфікований електронний підпис (КЕП) – це дані в електронній формі, отримані за результатами криптографічного перетворення, які додають до інших даних або документів і забезпечують їхню цілісність та ідентифікацію автора.

Одержати КЕП можна:

• в особистому кабінеті Приват24;
  • у Податковій службі України чи через будь-який із центрів сертифікації ключів;
  • через Mobile ID.

Для ознайомлення з навчальними матеріалами завантажте свій екземпляр.