Проєктний офіс Університету презентує актуальні пропозиції програми Горизонт 2020 у галузі Security and Protection

28 квітня 2020, 14:34
Проєктний офіс Львівської політехніки

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» продовжує презентувати актуальні пропозиції рамкової програми Горизонт 2020, на цей раз – у галузі Security and Protection.

• Technologies to enhance border and external security (Технології підвищення прикордонної та зовнішньої безпеки)
    Пропозиція передбачає результати науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт та інновацій для боротьби зі злочинністю і тероризмом, а також покращення прикордонної та зовнішньої безпеки.
    Дедлайн: 27 серпня 2020 року.
  • Human factors, and social, societal, and organisational aspects of border and external security (Людські фактори та соціальні, суспільні й організаційні аспекти прикордонної і зовнішньої безпеки)
    Пропозиції повинні бути спрямовані на підвищення ефективності прикордонного контролю, включаючи повітряні, сухопутні та морські кордони, через розробку динамічних комплексних показників загроз, які виникають на кордонах, та запропонувати пріоритет для їхнього пом’якшення.
    Дедлайн: 27 серпня 2020 року.