Рада молодих учених підписала меморандум з Видавничою групою «Гельветика»

7 серпня 2020, 13:05
За матеріалом Ради молодих учених при МОН України

5 серпня 2020 року відбулося підписання Меморандуму про співробітництво та партнерство Ради молодих вчених з Видавничою групою «Гельветика» з терміном дії на 2020-2025 року.

Метою підписання Меморандуму є координація зусиль у науково-дослідній діяльності та створення спільних науково-освітніх й науково-дослідних структур, комерціалізація наукових розробок та технологій шляхом розвитку співробітництва у цій сфері.

Партнерство дає можливість анонсувати нові проєкти та ґрантові програми для молодих вчених, що будуть представлені вже незабаром.

Першим спільним проєктом є грантова програма видання монографій Видавничою групою «Гельветика» молодих учених за 10 науковими спеціальностями. Проєкт стартує вже цьогоріч.

Сторінка Ради молодих учених у соцмережі Фейсбук.