Рада молодих учених при МОН запрошує до участі у Всеукраїнському форумі Рад молодих учених

14 вересня 2020, 17:14
Рада молодих учених при МОН

29 вересня 2020 року в Міністерстві освіти та науки України відбудеться Всеукраїнський форум Рад молодих учених за участю представників Міністерства, Ради молодих учених при МОН України, Рад молодих учених областей, міст та закладів вищої освіти/наукових установ, а також молодих учених, зацікавлених у створенні Рад молодих учених в інституціях, які вони представляють.

Ініціатором та організатором Форуму є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Основною метою форуму є створення платформи для розвитку зв’язків між молодими ученими, сприяння створенню рад молодих учених та налагодження діалогу між ними, органами влади та громадськістю.

Напрями роботи:

• мета і процедура створення Ради молодих учених;
  • об’єднання молодих учених в закладах вищої освіти, наукових установах, а також в областях та містах;
  • проблеми взаємодії з органами влади та громадськими організаціями;
  • закордонний досвід діяльності об’єднань молодих вчених.

У межах Форуму заплановано проведення тренінгу з організації Ради молодих учених, а також обговорення кейсу необхідних документів для створення такої Ради та успішного функціонування.

Для участі в Форумі необхідно зареєструватися до 21 вересня 2020 року.