Рада молодих учених при МОН запрошує до участі у XIV Конгресі Української асоціації європейських студій

4 червня 2020, 16:27
Рада молодих учених при МОН

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує взяти участь у XIV Конгресі Української асоціації європейських студій на тему «Європейські студії дистанційно: нові виклики і нові можливості», який відбуватиметься в онлайн-форматі у жовтні 2020 року. Основним предметом заходу є вплив карантинних заходів, спричинених пандемією COVID-19, на міжнародні та українські заклади освіти взагалі й на європейські студії зокрема.

Для участі у Конгресі необхідно надіслати організаційному комітету презентації та тези на окреслену тему з усіх напрямів європейських студій і суміжних галузей, а також – стислу анотацію до виступу (до 200 слів) і коротку автобіографію. Дедлайн для реєстрації доповідей (презентацій) – 11 вересня 2020 року.

Реєстрація

Крім того, під час Конгресу проходитиме ІІ школа з європейських студій для молодих науковців у дистанційному форматі. Дедлайн для реєстрації – 11 вересня 2020 року.

Реєстрація

Мови заходу – англійська, українська.