Разом із Науково-технічною бібліотекою Диктант національної єдності писали понад 40 студентів і працівників Університету

10 листопада 2020, 14:00
Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки

Разом із Науково-технічною бібліотекою Львівської політехніки до написання ХХ ювілейного Диктанту національної єдності приєдналася спільнота Університету. А це понад 40 осіб, серед яких студенти і викладачі, зокрема, Інституту гуманітарних та соціальних наук, Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Інституту хімії та хімічних технологій, кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, кафедри політології та міжнародних відносин, кафедри української мови.

Написані роботи прийматимуть онлайн та офлайн.

• Паперовий лист потрібно надсилати на адресу: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був до 10 листопада.
  • Онлайн-роботу надсилати на скриньку rd@ukr.radio.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.