Розпочато нове змагання між студентами кафедри обліку та аналізу за стипендію від PwC Lviv SDC

3 листопада 2020, 09:55
Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки

Лиш нещодавно на кафедрі обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки змагалися за стипендію від міжнародної аудиторської фірми PwC, а вже розпочато чергове змагання (вже третє), спрямоване на здобуття стипендії від Львівського центру надання послуг міжнародної аудиторської фірми «ПрайсуотерхаусКуперс» (PwC Lviv SDC).

Стипендію передбачено в розмірі 10 000 гривень на весняний семестр 2021 року і буде призначено за результатами атестації професійних знань і навиків претендентів, що здійснюється спільно кафедрою обліку та аналізу і PwC Lviv SDC. Стимуляційною метою цієї стипендії є заохочення найуспішніших студентів ІІІ–IV курсу бакалаврату та I–II курсу магістратури, що навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Практика проведення попередніх змагань засвідчує, що студентів кафедри ця стипендія мотивує до постійного вдосконалення свого професійного рівня, покращення результатів навчання й активізації науково-практичної діяльності.