Прийом електронних заяв від студентів на перепоселення в гуртожитки Студмістечка Університету продовжено до 7 липня

1 липня 2020, 14:28
Студмістечко Львівської політехніки

До уваги мешканців гуртожитків студмістечка!

Продовжено термін прийому електронних заяв від студентів, які бажають перепоселитися на 2020–2021 навчальний рік (зокрема ті, які зараховуються на ІІ курс магістратури).

Студенти-мешканці гуртожитків можуть заповнити заяву в особистому кабінеті студента у розділі «Гуртожитки» на сайті (логін та пароль – як у ВНС). Отриману інформацію будуть опрацьовувати студмістечко та інститути.

Нагадуємо, в Університеті діє система рейтингового поселення. Рішення щодо поселення студентів (зокрема ІІ курсу магістратури) прийматимуть відповідні інститути. У разі відхилення заяви вас поінформують.

Заяви прийматимуть до 7 липня 2020 року, тому не зволікайте, щоб не втратити місце в гуртожитку студмістечка.

Студенти, які хочуть вперше поселитися в гуртожиток, повинні звернутися в деканати своїх інститутів.