Шестеро студентів Львівської політехніки одержуватимуть іменні стипендії Верховної Ради України

12 жовтня 2020, 14:38
За матеріалами освітнього порталу «Педагогічна преса»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1231 від 06.10.2020 р. «Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти на 2020/2021 навчальний рік» на підставі пропозицій закладів вищої освіти призначено стипендії кращим студентам українських вишів.

Зокрема, іменні стипендії Верховної Ради України одержуватимуть такі студенти Національного університету «Львівська політехніка»:

• Давосир Владислав Андрійович
  • Калинчук Христина Вікторівна
  • Кузик Ростислав-Іван Валерійович
  • Маслак Тетяна Олександрівна

а також студенти коледжів:

• Борисевич Андрій Васильович (Коломийський політехнічний коледж)
  • Савчук Назарій Сергійович (Хмельницький політехнічний коледж).

Розмір стипендії:

• для студентів технікумів, коледжів, училищ (закладів вищої освіти I–II рівнів акредитації), які навчаються за освітнім ступенем (освітньо-кваліфікаційним рівнем) «молодший спеціаліст» або «бакалавр», – 2130 гривень на місяць;
  • для студентів університетів, академій, інститутів, консерваторій (закладів вищої освіти III–IV рівнів акредитації), наукових установ, які навчаються за освітнім ступенем (освітньо-кваліфікаційним рівнем) «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», – 2720 гривень на місяць.

Наказ Міністерства освіти і науки України № 1231 від 06.10.2020 р.