Спортсмени Хмельницького політехнічного коледжу продовжують перемагати на всеукраїнських змаганнях

3 листопада 2020, 10:36
Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки

Хмельницький – місто спортивне. Його представники впевнено перемагають на різноманітних змаганнях всеукраїнського рівня. І чи не в кожній команді переможців є представники Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Серед хмельничан, що успішно виступили на чемпіонаті України з джиу-джитсу, – випускник 2016 року Олександр Хмелюк. А студент IV курсу Нікіта Бузінський – знову серед кращих на чемпіонаті України з традиційного карате.

І вже звично політехніки здобувають призові місця на змаганнях з кіокушинкай карате, адже керівником фізичного виховання у Хмельницькому політехнічному коледжі працює майстер спорту України з кіокушинкай карате, Заслужений тренер України, неодноразовий чемпіон України, призер міжнародних змагань, засновник та постійний голова Хмельницької обласної федерації кіокушинкай карате Іван Шимків. Цьогоріч на відкритому кубку Львова з кіокушинкай карате двоє хмельницьких політехніків посіли треті місця.