Старший викладач Ірина Ментинська пройшла підвищення кваліфікації в зимовому англомовному таборі

30 січня 2020, 10:10
Кафедра УМ Львівської політехніки

Тиждень навчання й активного відпочинку, якого з нетерпінням чекали 22 учасники, а також їхні викладачі зимової англомовної школи (на жаль) завершився. Цьогоріч представники різних катедр (зокрема і катедра української мови, старший викладач Ірина Ментинська) Львівської політехніки долучилися до захопливої програми підвищення педагогічної майстерності та професійного розвитку. Волонтери Корпусу миру США (Glenn Anderson, Shaun Hicks, Morgan Kincaid Kline Riley, Melanie Graham), викладачі катедр іноземних мов (Ольга Цубова, Наталія Жорняк) і зовнішньоекономічної та митної діяльності (Мар’яна Руда) поділилася власним досвідом використання і впровадження в освітньому процесі ігрових та імітаційних форм навчання (імітаційні, рольові, сюжетні, ігри-змагання тощо), акцентували також на академічній доброчесності та критичному мисленні, використанні інформаційних технологій в освітньому процесі. Проте найголовніше, чого ми вчилися – бути сильною, дружною самовизначеною командою, готовою до творчої конкурентоспроможної діяльності.

Дякуємо організаторам цього зимового англомовного табору за титанічні зусилля, а також директорові табору Іванові Федоровичу Тюрдю та його дружній команді за таку чудову можливість навчання, вдосконалення й розвитку.