Стартап-школа Львівської політехніки долучилася до розвитку соціального підприємства

6 серпня 2020, 11:55
Tech StartUp School

Стартап-школа Національного університету «Львівська політехніка» долучилася до збору коштів на створення та розвиток соціального підприємства «Навчально-виробничий центр «Швейна фабрика» від БО «100% життя» у Львові. Зібрано понад 90 000 гривень на ремонт приміщення майбутньої швейної фабрики з метою навчання та працевлаштування найбільш соціально-вразливих верств суспільства.

Навчально-виробничий центр «Швейна фабрика» є соціальним підприємством, що створене Благодійною Організацією «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» задля навчання та працевлаштування найбільш соціально-вразливих верств суспільства: ВІЛ-позитивних людей, людей, які перехворіли на туберкульоз, які звільнилися з місць позбавлення волі, постраждали від домашнього насильства.

Сторінка Стартап-школи у соцмережі Фейсбук