Стартує III навчальний курс «Школа експортера для початківців», Львівська політехніка – один з ініціаторів

5 жовтня 2020, 14:55
За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації

З ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, Національного університету «Львівська політехніка» та Асоціації професійних митних посередників третій рік поспіль стартує новий курс «Школа експортера для початківців». Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності й набути практичні навики для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Для кого це навчання?

Для підприємців – тих, хто створює, продає вироби на внутрішньому ринку Україні, кому необхідна допомога у виході на зовнішні ринки, хто бажає зрозуміти, з яких основних етапів складається експортна діяльність підприємства, та які інструменти слід використовувати для здійснення прямих продажів закордон.

В чому перевага курсу?

Курс дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки. Орієнтація на досвід компаній.

Що передбачено?

• 8 модулів, 16 годин інтенсивного курсу;
  • історії досвіду компаній Львівської області про те, як розвивати бізнес та виходити на нові глобальні ринки;
  • нетворкінг на заходах програми у колі потенційних партнерів та представників бізнесу;
  • ексклюзивний доступ до розширених навчальних матеріалів, статей та відео-контенту.