Студент програми «Робототехніка» у Львівській політехніці розповів про навчання, очікування та результати

11 червня 2020, 09:53
Кафедра ІВТ Львівської політехніки

Алекс Закотянський, студент третього курсу програми «Робототехніка» Національного університету «Львівська політехніка», розповідає про те, чому він обрав саме цей напрям та чи виправдала програма його очікування:

– Спочатку, коли подаєш документи на робототехніку, уявляєш собі, як приходиш у вересні та одразу починаєш паяти і програмувати мікроконтролери. Але згідно з картою курсу все найцікавіше починається з ІІІ курсу.

Мені подобається робототехніка тим, що у мене достатньо вільного часу, щоб розробляти власний проєкт, а також екскурсії в ІТ-компанії, де у нас є можливість поспілкуватись з ІТ-спеціалістами, спитати те, що нас цікавить.

Поради для абітурієнтів.

• Подавайте документи на ті спеціальності, з якими б хотіли зв’язати своє життя.
  • Читайте картку курсу. Впевніться, що вам це цікаво.
  • Якщо вирішили подавати документи на робототехніку, почитайте трохи про роботів. Ця інформація точно не буде зайвою. В кінці року ви робитимете проєкт. Тож можете продумати ідею заздалегідь.