Студентів, аспірантів і викладачів Університету запрошують на онлайн-засідання Euro SPEAKing Club у межах проєкту CirclE

23 жовтня 2020, 15:14
Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки запрошує студентів, аспірантів і викладачів Університету на онлайн-засідання Euro SPEAKing Club у межах грантового проєкту Еразмус+ (модуля Ж. Моне) «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE).

Тема – «Doing business in EU: overcoming the COVID-19 crisis», обговорюватимуть основні проблеми, пов’язані з веденням бізнесу в Європейському Союзі у період пандемії коронавірусу: як боротися з новими викликами сьогодення, як адаптуватися до нових реалій, особливо малому і середньому бізнесу.

Мови спілкування – українська та англійська.

Зустріч відбудеться у вівторок, 27 жовтня, на платформі Teams. Початок о 9:00.