Студентів Інституту підприємництва та перспективних технологій запрошують на онлайн-зустріч «Твоя кар’єра в IT»

21 жовтня 2020, 11:06
Інститут підприємництва та перспективних технологій

Організатори, Digital Learning та LITS, запрошують студентів Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» на онлайн-зустріч «Твоя кар’єра в IT». На ній виступить Ярослава Бондаренко – засновниця однієї з найуспішніших рекрутингових компаній Львова – HR TEAM. Вона розповість усі секрети правильного резюме, успішної співбесіди і як зробити так, щоб тебе точно виділили серед інших кандидатів.

Зокрема, на зустрічі обговорюватимуть:

• Чи потрібно тобі резюме?
  • Як правильно скласти CV?
  • Табу та основні помилки в резюме, що відштовхують роботодавців.
  • Топ 10 скілів, за котрі тебе купить кожен роботодавець.
  • Як успішно пройти співбесіду?

Учасники також дізнаються:

• З чого варто починати свій шлях в IT?
  • Хто такі тестувальники та яку роль у IT компаніях вони відіграють?
  • Які перспективи цієї професії?
  • Які навчальні можливості ми пропонуємо?

Про це розкаже COO Digital Learning Давид Орєшок.

Онлайн-зустріч відбудеться 22 жовтня 2020 року (четвер) на платформі Zoom. Початок о 18:00.

Для участі в зустрічі звертайтесь на електронні адреси nataliia.o.batkovets@lpnu.ua та oksana.b.sadura@lpnu.ua.