Студентів кафедри адміністративного та фінансового менеджменту запрошують до участі у Школі демократії

13 липня 2020, 12:17
Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту

Друзі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту з Eastern European Centre for Multiparty Democracy EECMD запрошують студентів кафедри до участі у Школі демократії 2020 у Львові.

Це тримісячна навчальна програма для громадських активістів, представників партій, молоді, активних громадян. На ній відомі українські політологи, експерти та громадські діячі розповідатимуть про основи демократичного врядування, демократичної політики та політичних інструментів. Це гарна можливість розвинути свої навички публічного адміністрування й познайомитися з цікавими людьми.

Дедлайн реєстрації – 15 липня 2020 року. За порадами щодо реєстрації чи мотиваційного листа звертатися до координатора міжнародної діяльності кафедри на адресу oleh.i.duma@lpnu.ua.