Студентів некомп’ютерних інститутів Львівської політехніки запрошують пройти курс «Основи кібергігієни»

28 квітня 2020, 15:49
Кафедри БІТ та ЗІ Львівської політехніки

У рамках продовження співпраці Львівської політехніки з CRDF Global упродовж травня 2020 року діятиме новий проєкт для студентів некомп’ютерних інститутів «Основи кібергігієни».

Етапи проходження курсу

1. Із 30 квітня до 20 травня 2020 року зареєструйтесь на сайті курсу, використовуючи пошту Львівської політехніки (@lpnu.ua).
  2. Пройдіть усі модулі курсу (11 навчальних анімованих відеомодулів, 5–7 хвилин кожен).
  3. За умови проходження всіх модулів і складання фінального тесту отримайте сертифікат. Слухачі курсу, які дадуть мінімум 80% правильних відповідей̆ на питання тесту, крім іменного сертифікату, зможуть отримати подарунки (gift-cards) на відзнаку успішного завершення курсу.
  4. Заповніть анкету в разі успішного проходження курсу, використавши код «crdfcyberhygiene» для доступу.

Із 30 квітня до 20 травня 2020 року курс відкритий̆ для реєстрації̈ та навчання. Курс є повністю безкоштовним та не потребує попередньої̈ технічної̈ підготовки чи знань із цифрової̈ безпеки.

Сторінка курсу у соцмережі Фейсбук

Докладніше – у доданих файлах.

Приєднані файлиРозмір
Інформація для викладачів244.79 KB