![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/11/03/illustrations/istrecostyd.png?itok=zs8FxgW7×tamp=1604410243)
13 листопада 2020 року відбудеться Всеукраїнська практична онлайн-конференція «Задля Європейського зеленого курсу: наука+практика. Як синхронізувати знання і вимоги часу»
До участі запрошують студентів та випускників закладів вищої освіти, а також науковців провідних вишів.
На конференції провідні експерти-практики спільно з головними екологами підприємств України дадуть відповіді на багато болючих запитань студентів-випускників, розкажуть, на які моменти слід вже зараз звернути увагу, поділяться лайфхаками в підготовці себе до практичної діяльності.
Задля синхронізації розуміння, вишівської підготовки молодих фахівців і вимог бізнесу, ключовими темами онлайн-конференції стануть Європейський зелений курс та виклики декарбонізації, екологічна модернізація, циркулярна економіка та управління відходами, а також стратегії сталого розвитку бізнесу та держави. Ці теми є ключовими завданнями для всіх суб’єктів взаємодії.
За результатами конференції буде започатковано:
- «Практичну біржу» – для студентів екологічних спеціальностей, що працюватиме як центр із організації виробничих практик для студентів на провідних підприємствах (відповідно до обраної спеціалізації);
- «Центр зайнятості еколога» – для випускників вишів за екологічними спеціальностями як практичний інструмент працевлаштування;
- «Рекрутингове екологічне агентство» – для забезпечення бізнесу висококваліфікованими екологами із числа тимчасово не працевлаштованих.
Проєкт соціальний, участь безкоштовна, але необхідна реєстрація.