Студентка ІГСН – серед переможців Всеукраїнського конкурсу робіт з інформаційної, бібліотечної та архівної справи

29 квітня 2020, 12:58
Кафедра СКІД Львівської політехніки

В Одеському національному політехнічному університеті відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Для участі у конкурсі надійшли 32 студентські наукові роботи з різних закладів вищої освіти.

Студентка другого курсу кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Олена Радковець, яка презентувала свою наукову роботу на тему «Буктрейлер як мультимедійний формат промоції книги у виставковій діяльності автора», стала однією з переможців конкурсу й нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Наукова робота виконана під керівництвом Тетяни Білущак, к.і.н., асистента кафедри СКІД.