Студентка ІНЕМ здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі робіт з міжнародних економічних відносин

9 червня 2020, 12:45
Кафедра ММП Львівської політехніки

На базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

Загалом у конкурсі взяло участь 70 учасників з 34 закладів вищої освіти. До підсумкової конференції було запрошено 20 студентів (авторів та співавторів 16 конкурсних робіт).

За результатами конкурсу студентка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» Діана Мірзоєва здобула диплом ІІ ступеня. Науковий керівник – д.е.н., професор Ігор Олексів.

Нагадаємо, що Діана Мірзоєва стала також однією з переможців конкурсу «Завтра.UA» 2019/20.