Студентка ІНЕМ здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість»

8 травня 2020, 14:25
Кафедра ЕПІ Львівської політехніки

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість».

За підсумками конкурсу студентка V курсу Національного університету «Львівська політехніка» (кафедра економіки підприємства та інвестицій, спеціальність «економіка підприємства») Наталія Ковальчук нагороджена дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник – доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства та інвестицій Олександра Мрихіна.

Наукова робота Наталії Ковальчук «Управління підприємством на засадах бізнес-моделювання (на прикладі ПАТ «Концерн Галнафтогаз»)» у номінації «Економіка та управління підприємствами нафтогазового комплексу» здобула схвальні оцінки рецензентів. Зокрема, вони відзначили високий рівень актуальності проблематики, викладеної у роботі, новизни та оригінальності її ідей, обґрунтованості результатів тощо.