Студентка кафедри ЕПІ – серед призерів Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з економіки підприємства

29 квітня 2020, 13:38
Кафедра ЕПІ Львівської політехніки

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 04.10.2019 р. № 1271 на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства».

Галузевою конкурсною комісією відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей та за рекомендаціями Інституту модернізації змісту освіти МОН України ухвалено рішення про підведення підсумків цього Конкурсу за результатами першого етапу ІІ туру, на участь у якому було надіслано 123 студентських наукових роботи.

За підсумками Конкурсу перемогу здобула й студентка кафедри економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка» Тетяна Карпова, яка нагороджена дипломом ІІ ступеня за наукову роботу «Управління податковою політикою малого підприємства». Науковий керівник – к.е.н., доцент Ірина Стеців.