![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/07/03/illustrations/ml-mem-2020t.jpg?itok=xulLIzMo×tamp=1593778463)
Студентка кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» Анастасія Андон успішно захистила проєкт у Школі організації подій (Memories events school) Львівського обласного молодіжного центру.
Ось деталі участі від Анастасії:
– Весь курс містив 9 модулів, в яких ми навчалися, як від ідеї, розподілу ролей у команді і розуміння процесів, організувати подію. Велика кількість спікерів – і усі вони експерти у своїй справі!
Були люди, які організовували заходи як і в Україні, так і за кордоном. Вони ділилися досвідом, як створювати круті формати, спілкуватись із знаменитостями, підрядниками, ведучими, на що найбільше звертати увагу…
Загалом дуже крутий досвід, і в першу чергу, тому, що все цікаво і нам все «розклали по полицях» про організацію подій.