Студентка кафедри маркетингу і логістики успішно захистила проєкт у Memories events school

7 липня 2020, 11:42
Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки

Студентка кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» Анастасія Андон успішно захистила проєкт у Школі організації подій (Memories events school) Львівського обласного молодіжного центру.

Ось деталі участі від Анастасії:

– Весь курс містив 9 модулів, в яких ми навчалися, як від ідеї, розподілу ролей у команді і розуміння процесів, організувати подію. Велика кількість спікерів – і усі вони експерти у своїй справі!

Були люди, які організовували заходи як і в Україні, так і за кордоном. Вони ділилися досвідом, як створювати круті формати, спілкуватись із знаменитостями, підрядниками, ведучими, на що найбільше звертати увагу…

Загалом дуже крутий досвід, і в першу чергу, тому, що все цікаво і нам все «розклали по полицях» про організацію подій.