Студентка кафедри ММП увійшла до фіналу конференції молодих дослідників «Банківський сектор та монетарна політика»

25 травня 2020, 12:23
Кафедра ММП Львівської політехніки

15 травня Діана Мірзоєва, студентка магістратури освітньої програми «Міжнародні економічні відносини» кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, увійшла до фіналу висококонкурентної наукової конференції студентів та молодих дослідників «Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку» Національного банку і Київської школи економіки та представила Львівську політехніку з дослідженням на тему того, як грошові перекази впливають на реальний валютний курс української гривні та економіку України в цілому.

Загалом у фінал конференції увійшло 7 найкращих робіт, які були подані студентами Київської школи економіки, Києво-Могилянської академії, дослідниками School of Business and Governance TalTech та Центру економічної стратегії.