Студентка програми Business Analytics & Data Science у Львівській політехніці радить, як обирати спеціальність

15 червня 2020, 14:24
Кафедра ІСМ Львівської політехніки

Олеся Різник, студентка програми Business Analytics & Data Science Національного університету «Львівська політехніка», ділиться власними враженнями від навчання:

– Мені подобається невелика кількість предметів (ти їх можеш якісніше вивчити), дуже круто, що викладачі молоді переважно, але всі зацікавлені нами, щоб допомогти. А ще мені страшенно сподобався формат курсової роботи. Виступ у компанії з першого курсу – це крута можливість натренувати ораторські навички та й усі інші технічні теж.

Порада майбутнім абітурієнтам – зрозуміти, чого ти не хочеш робити в майбутньому, бо від того можна відштовхуватись. Змалювати, як має виглядати твій робочий день і т.д. Що спрацювало зі мною? Я брала різні сайти універів і просто гортала всі спеціальності та «приміряла» їх собі. І якщо ти вибрав не те, то не боятись це змінити і вступити ще раз, зараз це вважають нормальним.