Студентки ІНЕМ не втомлюються здобувати нагороди Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

5 травня 2020, 14:34
ІНЕМ Львівської політехніки

Студентки Інституту економіки та менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» вчергове здобули нагороди на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2019/2020 навчального року.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся Всеукраїнський конкурс наукових робіт за спеціалізацією «Економічна аналітика та статистика». Студентка кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки Марта Левицька (керівниця – професорка Ольга Мних) здобула диплом ІІІ ступеня.

На Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт зі спеціальності 075 «Маркетинг», який відбувся у Хмельницькому національному університеті, студенти кафедри маркетингу і логістики також отримали дипломи:

• диплом II ступеня у конкурсі магістерських кваліфікаційних робіт – Ліля Богоніс (керівник – професор Євген Крикавський);
  • диплом II ступеня у конкурсі бакалаврських кваліфікаційних робіт – Ольга Потюк (керівниця – доцентка Наталія Косар).

У Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності, що відбувався у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, здобула перемогу й отримала диплом ІІ ступеня студентка-магістерка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Анастасія Волошина (керівниця – доцентка Марта Найчук-Хрущ).

У Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент», спеціалізація «Менеджмент природоохоронної діяльності», який відбувся в Одеському державному екологічному університеті, перемогла й отримала диплом ІІ ступеня Христина Юрчак – студентка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, яка навчається на ІІІ курсі спеціальності «Міжнародні економічні відносини», спеціалізація«Економіка митної діяльності» (керівниця – доцентка Леся Сай).