Студентки ІНЕМ – серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій»

23 квітня 2020, 12:25
Кафедра МО Львівської політехніки

У Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій» 2019/2020 навчального року.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020 галузевою конкурсною комісією було прийнято рішення про підведення підсумків за результатами першого етапу ІІ туру Конкурсу.

Студентки кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Ольга Пермінова й Анастасія Сороката здобули у конкурсі ІІ місце. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Тетяна Кулініч.