Студентки кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ стажуватимуться у Вільнюському університеті

9 вересня 2020, 08:52
Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки

Студентки кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Аліна Панасюк і Катерина Ліщук пройдуть стажування з маркетингу у Вільнюсі.

Про деталі розповідає Аліна Панасюк:

– Процедура подання запитів на навчання відбувалася через Study In Lithuania – Центр підтримки студентів, які бажають навчатися в Литві. Він заснований Education Exchanges Support Foundation (це національне агентство, відповідальне за впровадження Erasmus+, EU Lifelong Learning Programme та інших).

Програма нашої стипендії – Lithuanian Short-Term Studies. Упродовж семестру ми навчатимемося у Вільнюському університеті за спеціальністю Global Marketing. Відповідно до умов програми мобільності плату за навчання покриває Education Exchanges Support Foundation, яка надає стипендію в розмірі 390 євро на місяць.